Right price for private lessons?
I live in Pennsylvania; there's two or three Epic pass spots I can drive to pretty easily. Was debating taking some private lessons this winter to skill up, but then looked at what they're charging, and... whoa.
$536 for three hours doesn't seem, ah, reasonable. ($416 for two hours.)
Should I be looking at other resorts, or is that just what they cost now?
-------------
Edit: reloaded page again, and it dropped to $128, which seems *far* more reasonable. Nevermind/website was effed.